Etui na okulary przeciwsłoneczne CASE THERMO JUNIOR dla dzieci

Ref :
8307457
MOCNE STRONY
Żywe kolory etui na okulary CASE THERMO JUNIOR spodobają się Twojemu dziecku. Półsztywne etui doskonale ochroni jego okulary przed uderzeniami, zarysowaniami i zgnieceniem.
OPINIE KLIENTÓW
5 / 5 1 opinie
19,99 zł*

Zalety

Ochrona przed uderzeniami
Półsztywne tworzywo zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniami.
Lekkość
Lekkie etui: 43 g

CHARAKTERYSTYKA

Composition
Konstrukcja : 85.0% Etylen-octan winylu (EVA), Konstrukcja : 5.0% Poliamid, Konstrukcja : 5.0% Guma butadienowo-styrenowa (SBR), Konstrukcja : 5.0% Stal nierdzewna Materiał zewnętrzny : 100.0% Poliester Opakowanie : 100.0% Celuloza
Tests
Wszystkie akcesoria optyczne i etui marki ORAO są testowane w warunkach użytkowania, do których zostały przeznaczone. Zespoły koncepcyjne, szefowie produktów, inżynierowie i projektanci upewniają się, że warunki użytkowania, do jakich produkty zostały zaprojektowane i stworzone, są idealnie zgodne z warunkami faktycznego użytkowania w terenie.
Przeznaczenie :
do ochrony i transportu dziecięcych okularów przeciwsłonecznych.
Gwarancja
2 lata

PORADY

Instrukcja obsługi
Do czyszczenia szkieł używaj odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki, mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO). Unikaj natomiast ręczników i szmatek zawierających silikon oraz papierowych chusteczek, które mogłyby porysować szkła, jak również środków do czyszczenia i dezynfekcji oraz acetonu, ponieważ mogą one uszkodzić szkła i ich powłoki. Jeśli szkła posiadają dodatkowe powłoki, nigdy nie wycieraj ich na sucho: opłucz je najpierw w czystej wodzie.
Porady bagażu
Twoja jakość widzenia zależy od tego, jak dbasz o swoje okulary przeciwsłoneczne. Etui naprawdę jest potrzebne! Chroni ono Twoje okulary przed zarysowaniami, uderzeniami i zgnieceniem.

DODATKOWE INFORMACJE

ETUI
Tworzywo: EVA 16 cm x 6 cm x 7 cm Zapięcie: suwak Pianka EVA jest półsztywnym materiałem, który chroni przed uderzeniami, zgnieceniem, zarysowaniami.

OPINIE KLIENTÓW

5 / 5 1 opinie
1 użytkowników poleca ten produkt
 • Kobieta
  30-39 lat
  31 August 2015
  Używany od 2 do 8 tygodni
  That review has been deposited on this product version
  Opinia zweryfikowana
  Etui na okulary dla Juniora

  Super etui dla juniora ;-) naprawdę skutecznie chroni okulary juniora i sprawia, że wreszcie w damskiej torebce są one zabezpieczone i lepiej zauważalne. Super!!!

GORA STRONY